Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sto1911 #9026 üzenetére

    engem dia előtt szívattak a népjeim :DDD hülye merc megállt hátul az alsó szekcióban, ahol a szárnyas extra fast tűzfújó genyók jönnek és várta, hogy karatézzanak a csontik... amikor a 10 csontiból már vagy 7-8 kidőlt, akkor futott be meghalni... pedig ha egyszerre mennek az elején és egyet lecsapnak, az amplify meg az explosion letakarítja 2 másodperc alatt a többit

    a bogaras barlangban meguntam én is a fél életem hellen: 1v1ben nyomták a csontik végig, minden csata 1 menet mortal kombat volt :DDD

    ui: de legalább volt időm elgondolkozni...
    - hogy tud a nekró a rovarfelhőből csontit teremteni?
    - meghalt követőből miért nem tud csontit teremteni?
    - szellemekből szintén hogy lehet csontit teremteni?

    ui2: iron golem hogy is müxik? megteremtem valami cuccból, ami aurákat ad, azt megkapja a gólem... de ha pl bonesnap-ből teremtem, akkor megkapja a cb-t? a tárgyak milyen tulajdonságait kapja meg? ...ha hal a gólem, akkor újra kell csinálni, ha hal a nekró akkor szintén? egyébként kilép-belép nem hatja meg? ha most teremtek egyet pl lvl5 skillel meg lvl5 mastery-vel, akkor ahogy adom rá a pontot, erősödik folyamatosan, vagy megőrzi a teremtéskori statokat és újat kellene gyártani, ami táposabb lesz?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák