Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz kokov #3219 üzenetére

    "Én is tolom, vágom mi van. Most mit kéne mondanom? Ú tényleg, igazatok van. Nagyon király. Hétvégén végigmentem act2-őn kétszázadszorra és hallod akkora király volt. Esett két olyan offhand amit el tudtam dobni fél misiért ja meg perfect star reci kiscsávó, majdnem egy millát ért hoppá... mekkora király vagyok."

    De komolyan és most tényleg... akkor mi a francnak csinálod? Én sem szoktam leugrani magas helyekről, megveretni magam a rendőrökkel, meg megharaptatni magam kutyákkal, mert ez nekem rossz. Ha ennek ellenére ilyeneket csinálnék, akkor idióta lennék.

    Te most olyat(opcionális - nem kötelező dolgot) csinálsz(önszántadból), ami neked rossz. Meg van a következtetés... ?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • mikromanus

    veterán

    válasz kokov #3219 üzenetére

    Kicsit tagolom és válaszolgatok. Használhatnál néha bekezdéseket. Így rossz olvasni és nem csak a tartalma miatt.

    "Nem kell mentegetőzni!"
    -nem mentegetőztem. Megértési problémák? Dou you sprechen magyar? :D

    " Tedd ki a szejrét azé van! "
    - Grammar Nazi szerint:
    szejrét -> szajrét
    vagy nyelvújító szándék?

    "De ne vakítsál engem azzal, hogy te hogy imádsz végigmenni háromezredszerre ugyanott. "
    - Még csak 1728. alkalommal ljárok ugyanott. Simán elmegy. Imádok látványosan széttrancsírozni humanoidforma ellenfeleket (hm ez lehet rejtett pszichózis?)

    "Én is tolom, vágom mi van."
    - Kétlem

    " Most mit kéne mondanom? "
    - Inkább semmit.

    "Ú tényleg, igazatok van. Nagyon király."
    - Köszi. Végre megtaláltuk a közös hangot ;]

    " Hétvégén végigmentem act2-őn kétszázadszorra és hallod akkora király volt. Esett két olyan offhand amit el tudtam dobni fél misiért ja meg perfect star reci kiscsávó, majdnem egy millát ért hoppá... "
    - Füllentesz megint. Max 140* mentél végig eddig. Mindig túlzol. Ilyen dropod meg neked sosincs mert utál a rendszer (ha mégis lett volna akkor nem ismert fel).

    "mekkora király vagyok."
    - Nem, nem vagy

    " Ugyan már."
    - Ugyan

    " Teljesen nyilvánvaló, hogy zéró esélyem van arra, hogy essen egy fullos statú set/legend item"
    - Nem zéró, csak konvergál a nullához

    " így azt fogom megvenni az AH-ban a farmolt goldomból, amit más már elad, mert neki van jobb"
    - Captain Obvious

    " és ha majd azzal az itemmel eljutok ara a DPS-re ami ahhoz kell, hogy kimaxoljam az esélyeimet"
    - Mivel másnak sem esnek full maxos itemek és mert a rendszer folyamatosan változik (Patch) így lehetetlen maximálni az esélyeidet, max jelentősen növelheted.

    " a jobb dropra act3/act4-ben is,"
    - lol. Kis optimista

    " akkor majd esetleg elkezd majd csak a szerencsén múlni,"
    - Addig is azon múlik

    " de mivel addigra már milliószám tart más is ott ahol én így megint kitalálnak valamit, hogy ott azon a szinten már ne essen nekem egyenlő eséllyel a top end item csak feljebb essen top cucc,"
    - Első fele = irigy vagy másokra.
    - Második része = minek neked topos item ha már maxos vagy? + Igen, kitalálnak valamit csak hogy neked és csak neked szar legyen. Egyértelmű.

    " ott ahol én csak nehezen haladok majd"
    - Ha tuti cuccaid vannak akkor miért haladnál nehezen? Ha a csúcson vagy mi lehetne még feljebb? :D

    ", ami miatt nem 5/5 leszek így nem nekem esik majd a szajré mf-es gear-ben sem, hanem annak aki nekem a régi cuccát eladta az AH-ban és a fullosabb gear-je még mf-es is. "
    - Magas pLvl-en nem kell MF cucc. Ha eladta a saját itemeit neked, akkor vagy abbahagyja vagy van neki jobb vagy más kaszttal nyomul. Ez ilyen.

    "Szóval aki későn kezdte és nem fizet az aranyért az szopóágon van."
    - Nem hiszem. Csak te szeretsz a farok rossz oldalán lenni. Azért játszol még Diabloval ;]

    "Nincs gond a szerencsével,"
    - Egyetértek. Csak nekem mostanában nincs

    " ha nincs manipulálva, de ez a rendszer is a lehúzásról szól."
    - PAranoia+irigység kombó

    "Ez ugyanolyan, mint amikor egy brókercég hagyja hogy valaki keressen, felfuttat egy jóképű srácot, hogy porsche-val járva adja az arcát, hiteles, mert ő maga is elhiszi, hogy ő a fasza csávó és neki bejött az élet, adja az arcát közben meg száz másik lúzert jól levesznek aki el is hiszi, hogy ez így megy és majd neki is lehet porsche-ja ha befektet."
    - Naív balekok mindig is vannak voltak és lesznek. Munka (energiaráfordítás) nélkül sehol se lesz sikered. Ez van. Kegyetlen a világ. Nem születtél se gazdagnak, se szépnek, se okosnak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák