Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lafaty80 #115908 üzenetére

    egyszer beadhatja bounty-ban, akkor van iránytűd a konkrét helyhez: csak hát bounty-ból nagyon ritkán adja ezt... másik lehetőség, ha van valami gyorsan rohanó builded, beugrasz a megadott helyre és gyors körbefutsz :K elég jellegzetes a célpont a nagy szabályos alaprajzával... (mivel random a map, lehet a wp mellett 1 köpésnyire, vagy fél percnyire is) ide beadhatja a cursed peat-et, vagy valami "king of the hill?" vagy milyen eventet (amit nálam 5/4-szer adott)

    ...ami még jótanács: valami baromi gyorsan ölő build kell oda :K dh-val pl ue-el csináltam: ha jó volt a map, gyors elszaladtam empower shrine-t felszedni (+10 perc időtartammal megtolva, amit a follower kesztyűje adott), hogy ingyen tudjam tolni a multishot-ot... ha ez megvolt, akkor körbeszórtam a trap-eket, megnyomtam a ládát és megállás nélkül gyalultam a mobokat... ha nem döglik minden mob kb a spawn utáni első pillanatban, simán lehet hogy csak 330-340 lesz a vége

    ui: én ebben a szezonban nem ezt a conquestet csináltam... jobban szeretem a 20perces bosskillt, ami eddig minden próbára sikerült :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Daelion

    őstag

    válasz lafaty80 #115908 üzenetére

    Elég ritka az a map layout amin be tudja adni a megfelelő helyet a chestel és van, hogy akkor is egy másik eventet rak oda és lehet tovább keresni. :D
    Egyik seasonbe volt, hogy 2-3 órán át lépkedtem ki-be és kerestem mire beadta.
    Maga csak a bountyt keresni sem gyorsabb mert az is ritka.

    Most s28-ban én ki is hagyom a fenébe mert vannak könnyebb conquestek.
    2 perces Rift meg 3 legendary gem 65-re magától megvan előbb utóbb ha játszik az ember.
    Boss mode nehezebbnek hangzik mint amilyen valójában csak kis ismeret kell hozzá, soloban már több karin is megcsináltam régebbi seasonben csak egy gyors build kell hozzá és mostani season amúgy is gyors az Altar miatt. :)

    Szerk: Közben már mephi leírta de igen kb az amit mond. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák