Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    válasz Cingáriusz #99704 üzenetére

    Itt az én [kislányom], bár messze van a tökéletestől jócskán, már egy ilyesmivel is meg tudod futni a solo 70-et, aztán jöhetnek a jobb eredmények. Abszolút amatőr vagyok dh téren, ez faék egyszerűségű build, ahogy lentebb is írták, viszonylag elég gyorsan haladós, de ehhez a set és a többi ruha mind meg kell legyen. Utána csak finomhangolni kell. Bal gombbal lődözöl párat, egyes kettes skillek járjanak, négyes is , hármassal meg kiugrálsz ha bekerítenek mégis, de ne legyen ilyen, jobb gombbal ezért lősz mint állat amíg van hatred, ha fogy ballal kezded és így tovább. Videó van errről rengeteg, multishotos dh címmel keress rá. Gyakorlatilag szétlövöd a sarokból a pályát, és futsz szedni a tiszta terepen a gömböket, kb ennyi a lényeg, nekem azóta ez a kedvencem amióta megmutatták van ilyen :D ha nekem ment, neked is fog, kis gyakorlás, erős sikerélmény, és én tényleg béna és amatőr vagyok. Majmoltam másokat, így megy nekem is.

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák