Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz reelc #98715 üzenetére

    "Nem néztem meg a mostani videót sem, csak bele-bele tekertem. Az állásos részt nem láttam."

    Akkor hogy mondasz véleményt arról, amit nem is láttál? :DDD

    "Ahogy elnézem elég sokszor képzeleg a Diablo 4-ről, volt már pár videója róla."

    Bárki megnézheti az álláshirdetéseket a Blizzard oldalán, tessék itt vannak a Diablo tag-gel jelöltek.

    Ebből ez a legérdekesebb:

    Production Director, Unannounced Project

    Ha ez Diablo III-ról vagy 2 remasteredről szólna akkor nem "be nem jelentett project" állna ott. Biztos, hogy készül új Diablo játék, az más kérdés, hogy eljut-e a játékosokhoz az pedig egy újabb, hogy milyen lesz (kártyajátéktól kezdve MMO-n át bármi lehet). Khmmm Titan... (és megannyi fejlesztett és meg nem jelent Blizz játék...) Jah és persze csak azért emlegeti mindenki Diablo 4-ként mert csak annyit tudunk, hogy Diablo univerzumban játszódó játékhoz keresnek embert és még be nem jelentett project. A sorban a 4. rész jönne, nincs jobb tipp mivel semmit nem tudni róla ezeken kívül. :)

    Persze ettől mindenki azt gondol amit akar, de szerintem kár szembemenni azzal ami itt áll feketén fehéren hivatalos forrásból.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák