Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Argos #92908 üzenetére

    A szereposztás jó. :)

    Filózok én is egy ideje rajta, mit jelenthetnek be.
    De a legnagyobb meglepetés az lenne ha semmit. :D

    Diablo 4 eleve a legkisebb eséllyel indul, mert a 3-ik rész sincs teljesen kiaknázva. +1 normális kieget elbírna, pénzük is lenne belőle. Másrészt úgy néz ki a cég eléggé a bevételt hozó játékaira fókuszálja az erőforrásait (lásd pl. a Gamescont).

    Diablo 2 HDre látom a legtöbb esélyt.
    Természetesen nem Heroes 3HD minőségben, botránnyal, bukással.

    Ami furcsa nekem: jött ugye márciusban a Diablo II-höz, és a Warcraft 3-hoz egyaránt patch, hogy az újabb Windowsokon (sőt MACen is) fusson rendesen a játék.
    Erre mondjuk jövőre valamikor el is kellene felejteni ezeket, mert jön a HD változat?
    Konkrétan arra gondolok, hogy nem hiszem a Blizz fenntartana külön szervert a Diablo II-nek és a HD változatának is.
    Milyen lesz az átállás? Lesznek olyan "jófejek", hogy ha már regisztrálva van náluk a játék, akkor a HD változatra olcsóbban upgradelhetsz? Ne adj isten, megkapod az újat mert megvan a régi? Tudom ez hajmeresztő, de több játéknak volt vagy jön frissített változata (Bioshock széria, Skyrim, stb.), és ott opció, hogy ha Steamen megvannak a teljes, DLC-s változatok, akkor frissül az újra ingyen.

    A másik dolog: mennyire lenne értelme ha egymás után valamikor, külön-külön adnák ki az alap+kieget? Tudom így jobb pénz, de akit komolyan érdekelt a játék, nem az alapot nyomta, mint most a Dio3-nál.

    Tudom nagyon előrerohantam, de nekem ez ütött szöget a fejembe. :)

    Ez csak egy hír korábbról. Az én szememben olyan patchelgetős dolognak tűnik így elsőre.

    Ti mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák