Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    válasz mikromanus #63945 üzenetére

    akkor porgesd vissza Bejla videojat ahol szingliben T4en thornol... eleg szepen liftezik a HP-ja... es akkor utana nyisd meg az ARES fele PK videot... kb 50x annyian vannak... azt a budos eletben nem elne tul Bejla sem... mig nekem ott a HPm kb mig kilepek (10 seces leave game) lemenne a feleig (vagy odaig sem)? nem veletlenul van soxor tulbiztositva a karim, barbinak nincs second chance... ha viszont vegre talalkoznek ujra egy grandfatherrel, akkor menne at a cucc Crusara... ott legalabb van 1(2) eletem +ba...

    Bejlanak nagyon sok EHP kellene ahhoz, hogy az Ares fele ultrapullt kibirja... szerintem fizikailag lehetetlen olyan karit osszehozni, ahol a josag kozepebe csoppenve, kibirja... (esetleg a "szelerol" kezdve, de ugy is szkeptikus lennek)

    MAS tema:

    csak egy kis erdekesseg... (tudom, hogy random a jatek) de...

    amig a DPS karira farmolok/rollolok, feszt dobja az EHP-s cuccokat, meg rerolloknal is szivat
    amig a tank karira kellene mondjuk %life az eternalra, akkor meg dobalja ra az 50 CD meg 6 chc-kat ez amugy baromi erdekes... rengeteg probalkozas utan poenbol atvaltottam dps karira reggel, mondom akkor eternal roll %life, durr egybol :DDD

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák