Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz proci985 #44073 üzenetére

    Huh, na ebben vannak hasznos infók :) Először is azzal kezdeném, hogy soloban nem szoktam játszani, csak haverral vagy lfg-vel, tehát nem én "tankolok". Azt meglepve hallom, hogy csak a rapid fire meg a trapnek van elég dmg (főleg utóbbi). trapnek van értelme ha partyban megyek és nem kiteolok? valamint melyik runával? továbbá HF-et azért használom, mert kell a +xp, elég kaki még a PL-em. Ezt a pickupos dolgot már régóta akarom, csak nem tudtam melyik itemre keressem ami nem useless. ezek szerint akkor vile wardon meg gatya-n érdemes keresni? A fő gond, mint már írtam, hogy jelenleg bődületesen kevés goldom van (~3milla :DDD ) ami ugye semmire se elég, kb javításra, vettem pár cuccot és el is ment minden. ez is szomorú, hogy gold income alig van, ami itemem van azt is mint úgy hogy vettem goldot. Amit mondtál, hogy rohangáljak low MP-n, ott marha kevés xp jön, nem? nekem most elsődleges a minél gyorsabb fejlődés.
    - Itt megjegyezném, hogy pont ma hallottam egy állítólagos xp farmról, hogy a "hányatás"-ként emlegetett dologgal cryptákban a hányós macákat hagyni kell spawnoltatni a népet és bődületes xp jön. Ez igaz? -
    Azért nem andarielt használok, mert elég nagy érvágás a dmg-nek és mint mondtad így se a legjobb most se.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák