Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Aki olvasta attól bocsi...de elég kevesen tippeltek eddig :)

    Szóval:

    Halihoo!

    NYEREMÉNYJÁTÉK!
    (Csak az adakozó kedvű emberkéknek)

    Szeretnék kedveskedni azoknak akik adtak Legendary itemet, hogy gyarapodhasson a gyűjteményem, és nem sajnálták, nem irigykedtek..
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :R

    A játék célja az lenne hogy ezeknek az embereknek "visszaadjak" valamit...természetesen nem kell nagy dolgokra gondolni, ez inkább csak egy gesztus, hogy érezzék, nem csak addig emlékezem rájuk amíg ideadják a cuccot. :N

    A játék lényege hogy tippelni kell és a 3 legjobban tippelő "ajándékot" kap!

    Kérdés:
    1. Jelenleg (pont most)hány fajta legendary itemem van? (csak legendary[barna], set nem játszik)
    -1.1 A Legendaryk közül hány 1 kezes kard van meg nekem?
    -1.2 A Legendaryk közül hány Ring van meg nekem?

    Az első kérdés a lényeg, a másik kettő csak az esetleges holtverseknél dönt!
    Értelemszerűen amit ezután szerzek Legend item az nem tartozik bele szóval a jelenlegi állapotot kell megtippelni!

    Kérnék mindenkit hogy akit adott már legend itemet és érdekli ez az egész az privát üzenetben tippeljen!

    Nyeremények:

    3. Helyezett:
    -3 Brimstone
    -10K gold
    -3 Exalted Recept

    2. Helyezett:
    -5 Brimstone
    -50K gold
    -3 Exalted Fine Recept

    1. Helyezett:
    -10 Brimstone
    -100K gold
    -3 Exalted Grand Recept

    :C

    Még egyszer, csak azok játszhatnak akik adtak Legendet!
    Jó játékot mindenkinek és még egyszer nagyon szépen köszönöm mindenkinek a felajánlásokat! :R

    Szerk: jövőhét péntekig lehet tippelni, addig még néhányszor majd bemásolom ide ezt a hsz-t hogy senki se maradjon le róla..
    Eredményhirdetés jövőhét hétvégén!

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák