Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    Nemtom srácok, de én AH nélkül nem tartanék itt...mp8 nagyon sima, 10 is ok, de ott már sokat kell ütni és így élvezem a játékot!
    Eddig 2 olyan item esett 250 óra alatt, amiből el tudtam adni egyet 350M-ért, a másikat meg hordom. A többi mind AH-s ügyeskedésből való /kivéve a msot rajtam lévő gatya, az most kölcsön van, tesztként, köszi Sunra :R /
    Tehát ha nem lesz AH és a loot 2.0 sem lesz kifizetődő, akkor - magamból kiindulva -, sokan abba fogják hagyni a játékot.
    Most nagy nehezen összekuporgattam 400M-t, de már nem tudom, h mit csináljak vele...
    - Fejlesszem a karakterem még a patch-ig? De minek, ha szart se fog érni a lvl 70-esek miatt??!!!
    - Maradjon minden így, gyűjtsem az aranyat és örüljek neki?
    - Tegyem át EUR-ra és szedjem ki belőle az a 4e Ft-ot, ami pótol a kiegbe?

    Későn kezdtem el a játékot aktívan tolni, az elején kellett volna lelkesedni és összeszedni magam.. :O
    Már késő...egy rohadt Fury-t, vagy egy normális kardot nem tudok venni, amin van sokcrt, str és Life steal!!!!!! Milliárdokba kerül!!!!
    A tököm tele ezzel, ezért az egyik szemem sír, másik nevet az AH kivezetése miatt.

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák