Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crowent

    tag

    válasz JSaN #24431 üzenetére

    Hát elnézést kérek a kérdésemért, de ha már RMAH, legalább annyit szeretnék visszanyerni amennyit kiadtam a játékra, a többire xarok rá... A játékélvezet miatt szeretném a játékot megvenni, és nem azért hogy ez legyen a másodállásom. Nekem régen meg volt a játék, nagyon élveztem, és most kezdtem el nem rég a Starterrel, és szerintem nem változott a játék ilyen téren, legalábbis számomra. Sajnálom hogy felhigult a játék ilyen téren, és ha jól sejtem 10-20 ezer forinttért olyan geart lehet venni, hogy megszólal, így hát nem is érdemes sok időt beleölni, ha egy kis pénz segítségével isten királyok lehetünk a játékba...

    Annó a Blizz nagyon mondta, hogy a legmagasabb fokozat, az Inferno olyan erős lesz, hogy a játék megjelenését követő 2-3 év után is csak nagy nehezen lehet majd megcsinálni.
    Ezek szerint ebből nem lett semmi, és ha jól leszűrtem a dolgokat, már lassan Infernón farmolnak a játékosok, annyira le lett butítva a játék. Bár lehet hülyeséget mondok, de majd meglátjuk ha megveszem.

    Need for Speed World Nickname: NORBI5528

Új hozzászólás Aktív témák