Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz Zan #22481 üzenetére

    dehogy jó. most voltunk űberezni Buherral. 2 kört toltunk MPL8-on ketten. elsőt csak azért hoztuk le, mert Buher kb lesolozza ha kell, mikor a macikkal mentem. konkrétan szarra se jó az LS rajta ha refi van. nem tudom mit flashelt itt mindenki, de SB-re rátolok 3 csordát és annyi, pedig még mindig maradt EHP-m. csak akkor tudom ütni, ha belépek a spirit walkba, ami 3 másodpercig hat 15 másodpercenként. ha 10% LS-em lenne, az talán elég lenne. kulle-t meg alig tudtam vele megütni, mindig elteleportált. szóval űberre felejtősek a macik erősen

    viszont mentünk még egy kört, de úgy, hogy az acidot vittem. ott egész jól ment, gondoltam. aztán most beugrott, hogy még mindig maradt rajtam LOH, mert csak az egyik gyűrűt cseréltem a SOJ-ra, tehát annyi történt, hogy 950 LOH helyett 650-et hoztam űberre. mikor vége volt örütem. aztán kimentem, hogy megnézzem, hogy ha leveszem az összes LOH-os cuccot, akkor mit tölt az LS aciddal. hát semmit. a nagy büdös semmit, nullát

    szóval űberezni full használhatatlan az LS+maci kombó, a csak LS+acid szintén. farmolni jobb (gyorsabb) a macikkal, de a refinél kényelmetlen lesz a szitu és 1-2 halál simán benne van egy ilyen packban, ami acidnál nem játszik, amit ott halsz, azt akkor is meghalod ha a macikat viszed

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák