Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz DIMITRIUS #16966 üzenetére

    Mikor fele ennyibe volt a karim akkor már volt működő CM wizardom..
    Csak eladogattam az APOCos cuccokat..

    Ha továbbviszem azt akkor lehet hogy 20K-val kevesebb lenne a DPS-em de működne és pont ugyan ennyibe lenne..

    Edge MPL3ra sem megyek mert minek..MPL5ig próbáltam a Wizardom soloba..működött..lehet bírná feljebb is de igazából ha már tényleg nagyon magas MPL-ra akarok menni akkor így is úgy is sokkal kényelmesebb Barbárral mennem...és mit ad isten, pont van egy MPL10 "kompatibilis" Barbárom :C

    A fejlesztésekkel meg az a gond hogy amit te most említesz azokon én már átrágtam magam..
    A Lacuni kell a move miatt mivel anélkül, ahogy azt már vagy 20szor leírtam, lb mozgássérült a karakter..sajnálatos módon a Wizardnak elfelejtettek olyan skillt betenni amivel tudja tartani a tempót a többi karival..

    Erre lenne megoldás ugye egy Inna gyata de az meg rohadt drága nem beszélve arról hogy rengeteg statot buknék vele..az all resit direkt nem említem mert ugye azt kellene vennem..vagyis azt vennék :)

    Az Andariel valóban opció lehetne mert 4-5K DPS-t adna, de ahhoz előbb be kellene hoznom némi life-ot máshol..mondjuk vicces mert 1K VIT-em van 30%life-al...nem is értem hogy ilyen kevés a HP-m :C

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák