Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwolf79

    veterán

    válasz mikromanus #13711 üzenetére

    Hát fejből : az alapsebzésem 19k körül van,ha szipkázok 5 ellentől int-et akkor 27k. Vit 32k. Resisteket fejből nem vágom.
    Nem azt mondom,hogy nehezen haladok,mert a kis ellenfelek hullanak,mint a legyek,a pack-ok némelyikénél kell szaladgálnom picit,de nem szokot gondot okozni.
    Lehetne magasabb a sebzés és vitality, de elég sokat beáldoztam a MF-ért. 3-as para szinten vok, 5-ös NV-nál 220 % a MF.Dobálják is rendesen a sárgákat,a 2 nap alatt 3 legendary is esett (mi több,ebből 2 használható is volt). Ha beáldoznám a MF-ot valszeg gyorsabban haladnék,de valamit valamiért. Ha keresném a NV-t növelő dolgokat,akkor hamarabb feltornásznám, de én így kb. a 10. végigjátszás után is úgy megyek a pályán,mint ahogy a festő festi a falat,tehát mindenhova elmegyek.
    Pénz is gyűlik,mert 100k simán megvan 20-25 perc alatt (ami pottyan+a tárgyak eladásából) ,de mindig akad dolog,amire elköltöm (drágakő "fejlesztés",esetleg craftlottó a kovácsnál. Tudom,ez az én faxságom,hogy nem spórolok.

    Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Új hozzászólás Aktív témák