Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    válasz Sirandrish #13551 üzenetére

    Ez most csak nekem jött le úgy, hogy az asszony szokott odafurakodni középre? :D

    (#13558) vendingo
    180k val szerintem azért már MP3 -nak nem kellene gondot okoznia, viszont a profilban egyelőre élettöltést nem nagyon látok, plusz Disintegrate mellé valamennyi (15+) APOC sem árt. (Régen frissült a profil?) Tankolni és tömegbe rongyolni ekkora armorral azért nem mernék: itt néha visszafelé is kell futni, hátha a wd -k nem szedtek fel minden health globe -ot :)
    Más build -jéből pedig szerintem csak ötletet meríteni jó: én még egy az egyben sosem tudtam átvenni ilyesmit, mindig kényelmetlen benne valami, de jó ötletek jöttek már belőle.
    Viszont szerintem tényleg nem feltétlen olyan haladós, mint egy wd (kivéve talán folyamatosan fenntartott archon mellett): itt nem lehet int -et ment közben feltuningolni és az élet visszatöltés is nehezebb, olyan nagy tömegpusztító skill is kevés van, vagy sok AP -be kerül.
    De majd megmondják a nagyok: én is csak kérdezni szoktam :)

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák