Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Gorneck #12331 üzenetére

    "Egyébként kurva vicces, hogy pl pajzzsal kapcsolatban osztod az észt mikor tán a 3dikként mondtam neked, hogy nem kell, monknak semmi értelme."
    Sokáig használtam pajzsot, így van.Akkor jó volt, de Dadan és nem te beszéltél le róla...az egy dolog hogy mondtad, de múltkor is mosléknak tituláltad a gearemet.Ennyit a szakértelmedről :DDD Meg te tudod h mi kell egy közelharcosnak.Hajrá, meg lehet mutatni az önálló gondolataiddal milyen Monkot tudsz összehozni.

    "A geared tuti nem fogom lecopyzni...értelmesebbet szeretnék összerakni...saját elképzelés alapján...tudod vkinek vannak önálló gondolatai is."
    Miért, szerinted én gear építésnél minden egyes tárgyvételnél kérdéshalmazzal öntöttem el a fórumot? :N
    Nem is kell copyzni, senki nem mondta.
    Kíváncsi leszek mikor elérsz arra a pontra, mikor el kell dönteni h low dps, vagy armor...na ekkor mit fogsz kezdeni magaddal...Spanyol viasz?...kétlem

    "Egy kérésem lenne, ha érdemben nem tudsz válaszolni a kérdésemre, akkor kérlek kímélj meg a f@szságaidtól."
    Utálod a Furyt, elképzelésed a közelharcosról a sok armor, tehát a Monkról is.Én csak leírtam a te problémáidat, ezek a te mondtad, nem én találtam ki!De ha ezek után mersz venni egy Furyt, akkor én leszek az első aki itt a fórumon sírni fog a nevetéstől:DDD

    Ja, és a 100k unbuffed Monk az nem nagy szám, remélem nem ez a cél.

    ui: Hogy is mondtad nekem múltkor? Idézlek: " nem gondoltam volna, hogy így felkapod a szart" Hát én sem gondoltam rólad :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák