Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #110009 üzenetére

    Ja hát igen az RNG csodái az ilyen játékokban csak ezt én már talán túlságosan is megszoktam talán. :D

    Azért mostani D3 meg a megjelenés utáninak már köze sincs egymáshoz ilyen téren,régi Monkomon talán 1 dolog volt amit magamnak találtam a többit meg AH-ból guberáltam.
    D2-be is elég kellemetlen tudott lenni amikor semmi se akart esni és a jobb rúnákról meg ne is beszéljünk. 'itt meg JSPn üzleteltem egy idő után mert kényelmesebb volt Forum goldal intézni'

    Játszottam egy Koreai MMO-val 'NA/EU szerveren' sok sok évig és ott még ezeknél a játékoknál is rosszabb volt,volt hogy lazán nem találtam semmi marketen eladhatót 1+ hét 'naponta reseteltek a runok' Raidelés után ami már szinte napi munkának érződött mert fix időpontba mentünk.
    Fegyver fejlesztés is %-os volt meg alapvetően minden amivel geart fejlesztettél és meg be is tudtad ezekkel törni a dolgaidat hátha nem szívat eleget a játék. :U

    Ehhez képest D3 elég lazának érződik,persze nem mintha nekem ez gond lenne.

    Smart loot hiánya meg tényleg hasznos tud lenni,GD-be is rakás dolog van már elrakva a shared stash-be hátha felhúzok egy másik karit is valamikor. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák