Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Daelion #109521 üzenetére

    Azt hiszem 2015-ben, amikor megvettem, csak ezt toltam. Munkatársakkal, majd klánnal, stb. Rengeteg időt beleöltem. Viszont az első év után jött más ami jobban bejött, így váltogattam a kettőt. Egyre jobban visszaszorult több ok miatt is az elmúlt években a D3, viszont valahol ez tette lehetővé, hogy legalább a Journeyt lenyomjam. Illetve ha tudtam állítani NS-es célt, akkor ott is maradjak egy ideig.
    Igen, panaszkodtam én is itt eleget, az a több, mint 1 év tartalmi patch nélkül durva volt.
    Nagyjából 5 éve ragadtam le ennél a műfajnál, ha játszom, ezt szórakoztat. Persze rövidebb ideig toltam más stílussal ebben az időszakban is, ha belefáradtam kicsit.
    Van sok más játékom is, nálam nem arról szól mint több embernél, hogy a D3 a játéka és nem is töri magát, hogy mást is bepróbáljon, inkább nem is játszik, vagy olyan szinten tolja megszokásból szintén emiatt, hogy képtelen elengedni (ez utóbbi egy ideig nálam is bejátszott, bevallom. Ahogy mondani szokták, nagy úr a megszokás!) Ismerek ilyeneket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák