Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz havasa #8197 üzenetére

    Nekem 3 aktív skillel és low lvl-el is iszonyat bejött. Abba se akartam hagyni. 4 óra lett az ominózus oldalon adott 2 órából.:) Csak aztán belépett valaki. (ne kövezzetek meg:) )
    Pont jött volna az a rész hogy kicsit farmolni Lerojt, gyűjtögetni, salvagelni, craftolni. Meg valami gyűrűt szerezni mert az ist.-nek nem esett. De pont akkor belépett valaki.:) (így is szerencsém volt a 4 órával. reggel volt, akkor amcsiban pont hajnal van.

    Jah, valaki kérdezte hogy számolják az időt azon az oldalon: -5

    Valóban, kiválóan optimalizált. Max grafikán toltam végig (vajmi kevés különbség volt fps-ben low meg max között), 4-es coop-ban. Hamar hozzászoktam az esetenkénti beszaggatáshoz. De tényleg csak ritkán volt. Lehet később durvább lesz, szóval tényleg elkél az erősebb gép. De játék miatt biztos nem veszek. Munka gépen meg nem játszok. (pedig a worstation noti veri a legtöbb asztalit még most is:) )

    Nincs is szó szerinti negatív konzol szag, inkább csak jel, ami arra mutat hogy azt miért pont úgy oldották meg (ami nem feltétlenül negatív), és hát mert valószínűleg ki fog jönni konzolra is valamikor, azért.

    free your mind

Aktív témák