Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz #32577792 #1059 üzenetére

    Értem. Várjuk meg a többiek mit mondanak, nekem nincs tippem - vagyis van, csak nem biztos, hogy helytálló (mielőtt félreérhető lenne: fotós témákban vagyok szagértő ;)).

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • Geryson

    addikt

    válasz #32577792 #1059 üzenetére

    Hát én már azt észrevettem, hogy néha össze-vissza reagál a szervezetem dolgokra, inzulinra, stb.. Próbáld ki megint és ha hasonló eredményt érsz el, akkor doki és megmondja a tutit. A 7.3 tökéletes, szinte alacsony intenzív sporthoz. Az, hogy felment lehetne pl. az is, hogy lassan felszívódó szénhidrát volt még benned és közben fejtette ki a hatását. Lehetne az is, hogy nudli volt a tekerés, nemhogy intenzív.

    Amúgy nekem is volt már olyan, hogy DCont Personal mesterünk mért x-et, nem hittem el és második mérésnél lényegesen (!!!) más érték jött elő. De olyan szintű volt az eltérés, hogy el sem hittem. Egyszer valami olyasmit olvastam még vagy 10-15 éve, hogy nem szabad préselni a vért az ujjból, mert az nem "jó" vér. Most nem szó szerint írtam, de ez volt a lényege.

    Nekem példának okáért 12 órája teljesen hülyén reagál a szervezetem az inzulinra. Futás közben után tökéletes volt, éjjel elindult felfelé (mintha megállt volna a bázis), reggel 15, azóta csillagászati mennyiségűvel sikerült némileg lehúznom, pedig szereléket is cseréltem - nehogy tömődés legyen az oka. Tiszta furcsa, ilyet sem láttam még soha. Még várok pár órát és hívom a dokit, hogy mit csinálok belül...

    Apropó: 7+7 km az nem túl sok tekeréshez. Intenzív kerékpározás (20 éves koromig versenyszerűen toltam) az egy középhalandónak is 22-25 km/h, nekem anno 35 km/h. Szóval az kicsivel több, mint fél óra. Nem kritika, jó, hogy legalább ennyit tekersz, de ez nudli hacsak iszonyatos ellenállásra nem vagy beállítva. Ugye sportnál valami olyasmire emlékszem, hogy 30 perc az abszolút alap, inkább 60. Tekerni én azt mondom, hogy 20-30 km és akkor lesz komolyabb hatása, izomban, bármiben...

    [ Szerkesztve ]

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák