Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prannk

    őstag

    válasz Geryson #766 üzenetére

    Felesleges ez a szenzor. A pumpa ugyanúgy működik mint egy egészséges ember inzulin adagolása. Csak jól kell használni kb ugyanannyit enni mindig vagy megtanulni mihez hogyan/mennyit adsz és akkor rámérsz lefekvés előtt,hogy ne legyen gond éjjel. És reggel megnézni,hogy nem e 10-15 el kedzed a napot.

    Ha jól használod akkor nincsenek ingadozások. Nekem a grafikon egy majdnem egyenes csikot mutatott amikor még mértem többször. Általában 4-8 között mozog.

    Kitudod kerülni a hipót pumpával. Én is azért kaptam igazából. Sok hipó és vércukoringadozás.
    Tavaly reggel 9 től este 11 ig snowboardoztam több napot és ritkán fordult elő,hogy hipóztam. Első alkalommal nézegettem az értékeket hogy hogy viselkedik egész napos sportolással és meglepő módon se alacsony,sem magas nem volt.(3.5 alatt nem volt. Benyomtam egy 30g-os sportszeletet és nap további részében nem volt hipó.Volt reggeli ebéd vacsora is. 30% on ment az alap. Na most 24 órással egész nap kapkodhattam volna a szőlő cukrot. :K

    Megéri a pumpát alkalmazni. Jobbak az értékek.
    Nekem változtatott is az életmódomon. Zárkózott voltam és most meg bárhova elmerek menni.

    Én még mindig azt mondom próbáld ki :C :K
    3 hónap próbaidőd van. Egyik ismerősöm is visszaadta mert neki kényelmetlen volt . A sportban is zavarta. Ha neki kényelmesebb,hogy napi 5x szúrja magát... :N Engem nem zavar már. Hozzám nőtt.
    Egyedül az alvásban zavart az elején,de már azt is megoldotta anyuci. Pizsamámra meg egy nagyobb alsógatyámra csinált egy tépőzáras zsebet és ott van bent. Így nem kerül a fejem fölé meg a párom alá :D

    Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Új hozzászólás Aktív témák