Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sphad

    csendes tag

    válasz pjoe #11460 üzenetére

    november óta használok egy DELL 500at. nem tudom mire vagy kíváncsi én asztali gépről tértem át erre, és tökéletesen bevállt. játszani csak ritkán és keveset szoktam rajta, de pl a HL2 elfut rajta, közepes beállításokkal élvezhető.

    nem tudok viszonyítani nekem ez az első laptopom, viszont egy negatívum van, ami engem konkrétan zavar: ha nem futtatok rajta az égvilágon semmit, akkor is ki-bekapcsolgat a venti. tehát 2-3 percig síri csend, majd fél-1percig venti, aztán ugyanez újra.
    valószínüleg, azért mert a proci (a speedstep hiánya miatt) folyamatosan a maximumom megy és ezért melegszik.

    minden más szerintem okés ennyiért
    billentyűzet kényelmes, kijelző matt nem csillogós.
    akksi olyan 3-3és fél órát bír.

    drivereket itt találsz hozzá

    110ért vettem, 2giga rammal, 3 év garival. nem bántam meg, nagyon megszerettem.

    [ Szerkesztve ]

  • szilvaspet

    tag

    válasz pjoe #11460 üzenetére

    Üdv!

    Én a szüleim megbízásából kerestem egy megbízható és használható laptopot. Mikor rátaláltam a Dell 500-ra nagyon megörültem hogy kihoztak az olcsóbb kategóriában is egy remélhetően méltó minőségű kis gépet.
    Rendeltem egy Celeronos típust látatlanban, pont emiatt ért egy kis csalódás a gép anyaghasználata miatt... Nem mintha igénytelen lenne, nagyon jól néz ki meg minden, de ez az lcd-fedlap, ami ilyen "bársonyos" finom anyagból van (hogy nevezik ezt, tudjátok?), úgy tűnik nagyon szívesen szedi össze a kéznyomokat...
    Ilyen anyaggal vonták/vonják be pl. a ThinkPad x-eket is, haverom X60-asáról masszív használat mellett kb 1 év alatt a sarkokon lekopott ez a réteg és elég csúnyán kivillan alóla a fényes műanyag. Persze azért ez normális használat mellett nem hiszem hogy lekopna... Régebbi tulajok, mi a tapasztalat?
    De ez minden ami nem jött be rajta, amúgy nagyon egyben van, masszív kis gép...
    A drivereket én is nehezen halásztam le, de csak azért mert nem jutott előbb eszembe ránézni erre a topic-ra...
    Ez a ventilátorpörgetéses dolog nekem is rögtön feltűnt, ezek szerint sajnos "normális" így...

    Pet

Új hozzászólás Aktív témák