Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Dell XPS #41091 üzenetére

    Lehetetlent kérsz :DDD Még nem vettem meg a laptopot, csak előre gondolkodom, hogy miket lehetne fejleszteni rajta. Nagyobb HDD, esetleg SSD menne a DVD író helyére egy caddy-be, mert gondolom másik hely nincs. Aztán több ram, USB3 az express card segítségével, stb...most már csak a VGA-n és a procin gondolkodom, hogy vajon abból lehet e bele erősebbet tenni. Ja igen, német bill-zet van benne, azt is tervezem majd magyar világítósra cserélni, ha lehet. :K

    somasz: köszi a választ. Nem játékra kell, arra nem precisiont vennék. Pláne, hogy Quadro van benne, amit nem játékra terveztek. De ha abból bele tudna menni egy erősebb (FX2800M van benne most azt hiszem), akár egy FirePro (bár nem szívelem annyira az Ati-t) akkor az nagyon faja lenne. Amúgy ezek a procik hogyé mennek? Mármint árban. És még valami. Ha erősebb procit teszek bele, akkor nem lesz gond a hűtéssel? Mármint tervezek alá hűtőpadot, a zaj nem gond, csak hogy nem fog e megfőni az egész az erősebb proci maitt.

    soldi3r mivel a gép már elég régi (gondolom én) nincs benen mSATA hely, tehát max a DVD írót tudom kukázni. Jelenleg egy 640-es vinyó van benne, ezt tervezem cserélni egy 1 terásra leglalább. De ha meg csak 1 hely van benne, akkor 1 min. 128-as SSD. Amúgy csak Solidworks menne a gépen.

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák