Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    Sziasztok! K Norbi-éhoz hasonló problémám van. Nekem is dell inspiron n5110-es notebook-om van csak nekem 128204-es szóval 4 giga ram van benne és i3-2310m-es cpu. Nos, én felraktam az Intel HD Graphics-os drivert és az nVidia-sat is, mivel az intel-es nélkül nem ment volna fel az utóbbi. Bizonyos játékok jól működtek, mint pl. mafia2, dirt3, viszont csak ultra low grafikán, ami nem egy 1 gigás vga-ra vall (nVidia GeForce GT525m) Én is hallottam a technológiát, hogy ez a vga csak annyi memóriát használ, amennyi kell neki. Ma először szerettem volna kipróbálni a gta4-et rajta és 64 megásnak nézte a videókártyát, pedig külön beállítottam, hogy ne az intel-essel, hanem az ő szerint "nagy teljesítményű grafikai processzor"-ral, azaz nVidia-val legyen futtatva. Beraktam win xp sp3 kompatibilitási módba, rendszergazdaként futtattam, és a windows egyszerű összeállításon volt. Esetleg az még talán segíthet, hogy Windows 7 Professional N 64 bites operációs rendszer van rajta. Előre is kösz a segítséget, bocs hogy sokat írtam. :R

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák