Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amonraa71

    csendes tag

    Sziasztok.Már rég olvasom ezt a fórumot itt a háttérben,mert szerettem volna egy jó laptopot.Vettem is egy n5110 i7 8Gb ram Windows 7 64-bit 500gb vinyóval.ÁLLITÓLAG ZÚZ, mint az állat.Már egy éve gyűjtögettem a pénzt rá.Egy dologra vettem:ADOBE PREMIER PRO ÉS AFTER EFFECT-RE .Film szerkesztéssel szeretnék foglalkozni.Szóval feltettem és......és nem megy.Vagyis megy de katasztrófa.Akad renderelésnél(látvány kiszámítás).perceket kell várnom míg elindul.Aztán szaggat,és ha túl sokat akarok egyszerre(szerintem nem,de a gép szerint igen....)akkor be is fagy.
    Adobe gépigénye:

    Intel® Core™2 Duo or AMD Phenom® II processor; 64-bit support required
    64-bit operating system required: Microsoft® Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise with Service Pack 1 or Windows® 7
    2GB of RAM (4GB or more recommended)
    10GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
    7200 RPM hard drive for editing compressed video formats; RAID 0 for uncompressed
    1280x900 display with OpenGL 2.0-compatible graphics card

    A vinyó 5400 RPM-es,mármint igy tudom, de nem is tudom hogy létezik-e ebbe a gépbe nagyobb.
    Itt a fórumon annyi okos ember van.Valaki segítsen vagy legalább annyi hogy van remény...
    Köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák