Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz devil-k #4393 üzenetére

    A Csekővel kapcsolatban miért nem volt meg ez a nagy türelem?

    [link]

    Ezt írtad egy újonnan nyitott vendéglátóipari egység kapcsán. A lényeg számomra, ami a jelen Aladdinos esetre is meg kell, hogy álja a helyét: "Egyébként nem vagyok kegyetlen, csak nem szeretem ha mindenféle hülye kifogásokkal takaróznak a vendéglátósok." Ez a sarkos látás. Vagy mindenkit egyenlő módon ítélj meg, vagy sehogy. Ha én bemennék az Aladdinban és kapnék egy félig nyers valamit, akkor azt mondanám, hogy köszöntem, legközelebb megyek máshova. De azt sem tartom lehetetlennek, hogyha napi szinten ott ennék sem részesülnék külön elbánásban, mint pl te. De eleve: a törzsvendéget meg lehet különböztetni, lehet neki adni kedvezményt pl. De az átlag vendég esetén sem adhat le a minőségből. Vagy Ő is ugyanúgy "SZ@R vendéglátós", mint az általad leminősített ex-Effendis. A jelek szerint az Aladdinosok takarózhatnak kifogásokkal. Gondolom aazért is költöztek nagyobb, láthatóbb helyre, hogy vendégeket csalogassanak oda, új vendégeket szerezzenek. Így nehéz lesz. Azt nem fogja elfogadni senki sem, hogy "Be fog ez indulni Lalikám!"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák