Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RandomName

    aktív tag

    válasz Aryes #160388 üzenetére

    "Igen. Megtanít értelmetlen parancsra gondolkodás nélkül engedelmeskedni, megtanít másokkal kib*szni, lopni, csalni, hazudni, meg sok hasonló, a való életben is jól használható jellemvonást alakít ki."
    Ezt azért szétszedném legalább két részre...
    "Megtanít értelmetlen parancsra gondolkodás nélkül engedelmeskedni" Te kreatív területen dolgozol, de mégis tudod, hogy ott a kotta, és a zenekar csak akkor lesz jó, ha mindenki követi a kottát. Ok, vannak filmek, meg ilyesmik, hogy valaki renitens módon eltér, mert ő másképp gondolja, de azt te is tudod, hogy ez max a filmeken működik. Építőiparban most ott tartunk, hogy kiadod a napi feladatot, és nem azt csinálják, mert az unalmas/fárasztó/bonyolult. Vagy ha azt is csinálják, akkor lassan/rosszul. Az, hogy apáink mit kaptak a seregben/seregtől az megint más. Akkoriban máshogy voltak szocializálva az emberek, mint amikor már én voltam katona valamivel 2000 előtt. Ott elmosódott a rocker/disco fehér/cigány fradi/ute stb ha a másik ember partner volt...
    A másodikat meg nem szeretném jellemezni már csak a saját ismeretségünk okán sem... Mert voltam sorállományú, és azért szerintem bármi volt köztünk, szerintem senkiben nem maradt tüske...

    "A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

Új hozzászólás Aktív témák