Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Septum15

    aktív tag

    válasz Zola007 #158370 üzenetére

    Mi a hónap közepén jártunk Splitben. Végig autópályán 29.8 eurót fizettünk egy útra.
    Letenye - Zágráb szakaszon 5.8 euró egy út, onnan még egy kicsivel többet kell menni pályán a plitvicei tavakhoz, de biztosan nem lesz 24 euró a második szakasz, mint ahogyan nekünk volt.

    Tudsz kártyával és KP-val fizetni.
    Mi vasárnap mentünk odafelé, akkor alig voltak sorok. Hazafelé szombaton jöttünk, az hiba volt. A pályán hazafelé sok dugó volt, még úgy is, hogy egy baleset és semmi más zavaró tényező nem volt. Egyszerűen csak random bedugultak az utak majd pár kilométerrel később megint lehetett menni.
    A két fizetőkapunál is összesen 1-1.5 órát álltunk, de annyira az sem volt vészes.

    Ahogy én láttam, az ENC-vel annyira sok időt nem lehet spórolni, mert az egy dolog, hogy a fizetőkapun azonnal átmész, de ha a fizetőkapuig beállt a sor, akkor ugyanúgy dugóban állsz. Persze, másnak lehet más tapasztalata van, de amit én láttam, az alapján maximum 10 perceket lehetne spórolni kapunként.
    Mivel ENC-vel sem olcsóbb az autópálya, így szerintem nem éri meg emiatt eszközt bérelni vagy venni, ha nem gyakran jársz arra.

Új hozzászólás Aktív témák