Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Erre a megvegyem-nevegyem gondolatmenetre én azt mondom, hogy nem kell megvenni. Holnap megjelenik az új COD, 8.-án az új NFS, tessék akkor azt venni. Azoknál tudod mit kapsz a pénzedért, nincs lutri, nincs kérdés. Szinte az egész Death Stranding kampány arról szól, hogy ez valami más lesz, ez nem Metal Gear lesz, nem egy sima akciójáték. Kojima lépten-nyomon hangoztatja ezt. Valószínűleg nem véletlenül. Fogadni is merek, hogy ha lesznek negatív kritikák, akkor pont erre fog egy részük vonatkozni, hogy nem olyan a játék, mint ahogy azt a kedves tesztelő várta.

    Ennél a játéknál majd el kell vonatkoztatni a dolgoktól. Észben tartva azt, amit Kojima mond. Azt, hogy ő valami újat, valami mást próbált meg most csinálni. Mondom mindezt úgy, hogy lehet nekem sem fog ez menni. De akkor majd magamra vessek. Azért vettem meg a játékot mert Kojimától nem lehet tudni, hogy mire számítsunk. Ez egyrészt szerintem elég izgi. Másrészt rizikó.

    Viszont a tesztekre hagyatkozni?! Ha tényleg beüt a jóság, és nagyon új, friss játékmenet lesz.. Akkor ki az a tesztelő akinek a véleményében bízni lehet? Ma egy átlag Assassins Creed, Call of Duty játék minden alkalommal minimum(!) kap 7 pontot. Ha most a DS fog kapni 6-ot, vagy 8-at, akkor az mit jelent? Mihez hasonlítják? Pár éve egyre hangosabb a nép azzal kapcsolatban, hogy kevés az újdonság a játékiparban. Most itt egy játék, ki van mondva konkrétan, hogy ez most valami más lesz. Erre mi van?! "Hát nem tudom, hogy megvegyem e" Akkor most mivan!? Maradjon minden a régiben, és inkább fogyasztjuk/fogyasztjátok a megszokottat?

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák