Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz - = Zk = - #1364 üzenetére

    Nem támogatja a cf-et, de miért kevés a 250+ FPS?
    Ha plazma tv-n tolod, és az átlagosnál 4-5x jobb a szemed, akkor sem veszed észre, amúgy ez nem is az a pörgős játék, ahol annyira számítana. Én 60 fps-re lekorlátozva használom, de próbáltam 100, 120-szal is, haverok is nézték, és kb. mind azt találtuk, h. semmi difi nincs játszhatóságban.

    (Quake 3 arena-t toltam sokat, ott - egyes verzióknál - minél nagyobb volt az fps-ed, annál nagyobbat ugrottál, jobban lehetett frag-olni, stb., de ez nem az a történet és multi sincs...)
    Amúgy nekem is cf-em van, de a DS 1-et 60 Hz-en tolom és ebben a játékban ez bőven elég mindenre.
    A videokártyán felesleges visszavenni a teljesítményt, használj MSI AB-t, pár hsz-szel előbb részletesen ki van fejtve, hogy kell beállítani. Az egérmozgás, kameranézet, célzás, stb. teljesen hibátlanra beállítható a gyári kb. használhatatlan alapértékekről (én az elszabott irányítás miatt hagytam abba 5-10 perc után a gamét kb. 8-10 alkalommal).
    Irányítás, egér, kameranézet személyre szabás után (saját gameplay).

    [ Szerkesztve ]

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák