Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz gyemipapa #1727 üzenetére

    Ez a "Szegény vagy? Akkor vagy tegyél ellene vagy érd be annyival ami jutott neked." lesajnáló megjegyzés emlékeztet egy politikus szájából elhangzott mondásra:
    "Mindenki annyit ér, amennyije van". Látom, te is osztod ezt a nézetet......

    Sose voltam Fideszes s nem is leszek. Nem is osztom a nézetét.

    Amit látok.
    Te ellenzed az elektormos autózást. Pont.
    Szíved joga.

    De ilyen mondvacsinált lózung szöveggel bemagyarázni eme műfaj értelmetlenségét mint amit írtál értelmetlen.

    Most is azt mondom hogy nem a szegénység a szégyen hanem az irigység és a tehetetlenség.
    Könnyebb siránkozni sok embernek az árok szélén mint tenni a sorsáért.
    De hogy egyszerű példával éljek.
    Vagyonőr az egyik szakmám ebből élek.
    Ez a szakma elég széles spektrumon mozog. Sokan beérik azzal hogy ülnek egy bódéban naphosszat apró pénzért.
    De vannak páran akik úgy gondolkodnak mint én.
    Normális bért akarok keresni megfelelő munkával. Mindíg feljebb téve a lécet nem mástól várni a csodát.

    Bizonyára elkerülte a figyelmedet, hogy korábban írtam, fél éves Sandero Stepway Techroadom van, full felszereltséggel, és kp-re vásároltam! És nem, egyáltalán nem irigylem a felső tízezret, még akkor sem, ha sokuk urizál, vagy státusszimbólumból vásárol 60 millás autókat.
    Csak utaltam rá, hogy manapság a lakosságnak csak egy szűk rétege engedhet meg magának két autót egy családban. De lehet, a közvetlen környezetedben sok kétautós család él, és ebből vontál le következtetést.

    Nem kerülte el a figyelmem.
    Tudom milyen autód van.
    Elviekben még a Dacias csoportban is látlak a facebook-on.
    Azt a mondatot nem neked írtam hanem azon embereknek akik régebbi vasakkal járnak mert arra telik.
    Azzal sincs baj akinek ez kell tegye.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák