Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    Hát ez remek :(((
    Nagyon rég nem volt már dupla terhelésem. Curve alatt Raiffeisen kártya, a Curve pedig Gpay alatt. Évek óta így használom. Tegnap Aldiban fizetek (mint ahogy szinte minden nap). Csipog, pipa, látszólag minden rendben, de a pénztáros kérte, hogy próbáljuk már meg újra, mert valami gond van. Nem elutasította, tehát bizonylat sincs. Csak ennyi, hogy újra. OK, érintettem újra, na, az már rendben volt. Később látom, hogy mindkettőt sikeresként mutatja a push üzenet. GPay-be belépve is "Teljesítve" fogad mindkét esetben. Raiffeisen appban is látszik 2x.
    Na mondom, akkor jelzem a Curve-nek. A Curve appot elindítva az applikáció frissít, majd a telefonszámot kéri, hogy erősítsem meg (azzal az üzenettel, hogy bejelentkezési módot változtatnak, vagy valami ilyesmi, ezért kell ez). OK, megadom a számom, meg is jön a kód üzenetben, elfogadja, majd kéri a 4 jegyű pin kódot. Nem túl biztonságos, tudom, de minden kártyámhoz ugyanazt adom meg, nehogy elfelejtsem. Használtam is nemrég a Curve kártyámat külföldön kóddal. Nem fogadja el. :Y Többször megpróbáltam, semmi. Hát rányomtam a "forget passcode"-ra. Nyomtatvány kitölt, elküldve. Az automatikus üzenet meg is jött rögtön, de azóta semmi. Nem tudok belépni az app-ba.
    Meddig tart vajon ez az ügyintézés? Járt esetleg valaki hasonlóképpen?

Új hozzászólás Aktív témák