Hirdetés

Hirdetés

  • Végre a Logitech is bemutatott egy analóg klaviatúrát

    ph A dolog már eléggé időszerű volt, mindenesetre a három színben készülő, TKL-es megoldás nem dúskál a hobbistáktól ellesett okosságokban.

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil Smile

    őstag

    sztm kezd megint elharapozni a dolog Krypyvel...
    sokszor letudom szedni neha csinal erdekes dolgokat mondjuk de sztm nem kell mindenkit magunk ellen forditani..
    xTK mar lelepett (ok jo huzoerok voltak sztm)
    most Krypy t is magunkra haragitjuk? lehet h 17 eves meg lehet meg csak az 5combu csaja volt eddig de ha jo jatekos akkor azt elkell ismerni nem veletlen talaltunk rola annyi mindent h elismert c2 jatekos..
    lehe ttud vmit amivel pl letudja butitani a grafikat ugy h ninc segy csomo szar benne mint pl nekunk engem pl zavar h a fustot meg a tuzet nem lehet vhogy letilteni mert van h attol nem latok senkit a masik meg lat engem es mar le is szedett...
    jatszunk erezzuk jol magunkat aztan akinek nem tetszik vmelyik jatekos az vagy nezzen masik szerot vagy ha tobbeknek nem tetszik akkor votekick..
    engem spec nem zavart se az xTK se krypy jo neha voltak erdekes killek de mivel egy nagy rakas bug az egesz jatek igy lehet h teljsen mas latunk mi killcam ba mint o jatekba...

    es most dobalhatjatok ram a koveket meg a votekick et... :P

    Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

Új hozzászólás Aktív témák