Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Dency01 #75762 üzenetére

    biztos fognak tudni ajánlani trader oldalt is a többiek (illetve ekkora összeg mellett már kifizetést is tudsz majd kérni ezeknél), csak mellette írok le egy alternatívát, ahogy én már sokszor szedtem ki pénzt.

    tehát gyűjtöd a walletre a pénzt és vársz egy Steam Sale-t és feladsz egy hirdetést aprón, hogy pl 10-15% kedvezménnyel tudsz adni bármilyen játékot Steamről (gift formájában) - én beleírtam ilyenkor, hogy több tétel esetén egyedi árat tudok mondani és így volt olyan, aki 100-200 euróért vásárolt nálam.

    leginkább az ilyen nagy leárazások idején működik/pörög a dolog...persze bizonyos címeknél meg lehet lovagolni a hype-ot (pl jön egy új játék, amire mindenki rá van pörögve és legolcsóbb helyen is 52 euró az előrendelés 59 helyett... te meg adod 50ért és mindenki jól jár)

    annyit még, hogy trader oldalakon is van levonás, de annak mértékét nem ismerem

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák