Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zo-lee

    aktív tag

    Sziasztok!

    Anno 1.5-el, 1.6-al játszottam, a Source kimaradt, és a GO-t is csak nemrég (nettó 60 órája) kezdtem.

    Az lenne a kérdésem, hogy van e köztetek olyan kis 2-3, esetleg 4 fős társaság akik hasonló korúak (30 felettiek), nagyjából hasonló szinten állnak, és párszor be tudnék csatlakozni hozzájuk. Már nagyon tele a bugyrom az orosz óvodásokkal publicon, szívesen hallanék végre értelmes magyar szöveget, tanácsokat (Mit miért, hova érdemes, stb ...)stb.

    A versengők alapján Nova 2-be dobott a játék. Azóta felmásztam nova 3-ba, de egy nap meg pár már korábban említett ruszki ovis elég volt, hogy visszacsússzak a kiinduló szintre. Nem a global a célom, hanem egy NORMÁLIS CSGO társaság megtalálása. Steam-en általában esténként vagyok elérhető, de elsősorban 2-3 cimbimmel PUBG-t nyomunk. Ha ők nincsenek, akkor szánnám rá magam a CSGO-ra.

    Ha van ilyen kis csapat, aki szívesen fogadna egy tök kezdőt, akkor vegyetek fel sztímen plíz!

    Sztím acc: zolyka2000 vagy zotya2000 (egy jól fésült lajhár a profilképem) :DDD

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák