Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GhanBuri Ghan

    őstag

    válasz adise #70136 üzenetére

    Elvileg nőni fog az fps, szóval DE. :)

    Nem tudom, hogy egyébként mihez kellene nyúlni.
    A legnagyobb probléma, a csalók száma lecsökkent, ahogy próbálják összekötni az új accokat a bannolt régivel, ez pipa.
    Drasztikusan belenyúlni nem lehet, mert pont a játékosok pont amiatt játszanak vele, mert ez a CS. Új játékmódokat próbáltak a Hydrában, ami jó volt, az bekerült a főjátékba, a többit nem nagyon hiányolják.
    Régen a Condition Zero sikeres volt, a single és multiplayer missionök miatt, az operationökben ezek is benne vannak (jöhetne újabb lassan, ja)
    Source 2 visszavetné a fps-t, a gyenge géppel játszóknál és a fps fetisisztáknál ez válóok lenne.
    128 ticket sokan kérik, de a fő indok az volt, hogy gyenge gépen még rosszabb lenne a játékélmény (szerintem aki gyenge gépen játszik, az észre se venné a különbséget, max magát hibáztatná, de ez magánvélemény :) )
    Szerintem még annyit tehetnének, hogy a smurfölést is felvennék a trust factor elemek közé, és őket egymás ellen sorsolnák, az egyenlő esélyek végett, de ezt megtehetik bejelentés nélkül is, az is lehet, hogy már most is szempont.

Új hozzászólás Aktív témák