Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aakos

    csendes tag

    válasz Gentlelelele #42840 üzenetére

    Nekem az tetszene, hogyha ellövöd valakinek a lábát, akkor rögtön elesik. Vagy a karját, akkor elejtik a fegyvert... :) Esetleg még a földön csúszva a rosszabbik kezével megpróbálhat lőni, de nyilván vadul mozogna a célkereszt... csak kúszni tudna a földön, ilyesmi. :D

    Egyébként értem én mire célzol, mondjuk engem nem zavar az AWP változása, mivel én ritkán WP-zek és gyakorolni is csak azért szoktam vele, hogyha találok egyet a földön tudjam használni következő kör elejéig, amíg átdobom az AWP-sünknek... :) Viszont így, hogy csak ritkán használom, nekem még kicsit tetszik is, hogy "életszerűbb"-bé tették.

    M4A1 változása valószínűleg azért fog fájni, mert az CT oldalon nekem szinte minden esetben elsődleges fegyver. Persze ellövöldözöm a famas-szal is, de azért nyugodtabb vagyok, ha M4 van nálam. Maximum átszokom az A4-re, kicsit hangosabb, jobban hord, de legalább több töltény. :)

    De nyilvánvaló, hogy mindenkinek az fáj, ha az általa használt kedvenc fegyverért / fegyvereit rontják el...

Új hozzászólás Aktív témák