Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BudaiZoli

    tag

    válasz Olympos #1938 üzenetére

    Hali!

    Pingek már jobbak mint a kezdeteknél, nekem digis nettel jó. Ráadásul egyre több magyart látok a lobbyban. Itt is 10ből 6 ember sniperrel megy, remélem lenerfelik kurva hamar, mert már kicsit uncsi. :W Én is CoD4-el toltam még rendesen utoljára, szerintem ahhoz eléggé hasonló. Jó kis dara, semmi extra. Bár mondom, a sniperek most a top gun-ok, boldog, boldogtalan is azzal megy, mert 1 golyó/ember 90%ban, míg a rendes fegyverekkel meg 3-4! :W
    A szerverekre random tesz be. Épp a minap toltunk 3v6-t 2 percen át(vége lett a mapnak), mert semmi balanszolás nincs... Ha rak be játékost rak, ha nem, nem. Eléggé balfasz megoldások vannak még a játékban, amik idővel gondolom majd eltűnnek.
    HC-ban az eredeti 9 játékmódból csak 4 játszható. Ezt sem értem.. :F
    Amúgy eléggé tetszik, jó játék lett.

  • b.

    félisten

    válasz Olympos #1938 üzenetére

    A sínperek sajnos kezdik szétcseszni a játékot, ez miatt egy re csökken a kezdeti rajongásom a játék iránt., overpowered szinte az összes és microscriptelnek , mint az állat.
    Én is BF 1 ről ( is ) jöttem át, ott ez ennyire nem feltűnő, igaz én PC-n toltam, te nem tudom min játszol.
    Kezdeti technikai hibákat most már orvosolták , nagyjából, de persze még nem hibátlan.

    BF1 hatalmas terei után ez más jellegű stratégiát követel, talán kicsit pörgősebb,kisebb mapok, míg BF1 viszont monumentálisabb és nem annyira könnyen megunhatóak a pályák. Egyébként mindkét játék jó a maga nemében, csak más jellegűek, kicsit alma-körte. Ha szereted BF1 világát és stílusát, akkor ez nem biztos hogy abból a szempontból ki fog elégíteni,de mivel -szerintem más- játék a COD ezért lehet , hogy bejön ez is.
    Nem lehet szervert hostolni, random tesz be, de sociálban akiket felveszel, azokkal ugye értelemszerűen együtt tudtok lenni HQ ban és a játék során is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák