Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #2534 üzenetére

    Ami a jó jel,hogy talán meg lehet venni most PC-re is külön,PS4-re biztosan.
    PC-n általában még az első DLC,amit sokan vesznek,és emiatt season passt venni...így tuti beszállnék.De sajna ennél népszerűbb időszakban is az volt,hogy SP.és az utolsó pack pályáival már játszanom se sikerült...
    Csak legyen PC-n is külön.Végülis ha úgy nézem,hogy vettem ládát is 2400-ért...még annyi sincs.
    Énnekem bejön ez a gém most.Csak tényleg kevés a pálya.
    Meg úgy kéne,hogy a kövi DLC-kor kapja meg mindenki az előzőt ingyé,kerüljön be a rotésönbe,nem is tudom,melyik résznél volt így.Főleg a HC miatt izgat,mert a külön DLC-s szekcióban nem szokott lenni asszem HC.

    Nálam még nem volt dupla tárazás.Olyan volt,hogy ha az anim alatt lőttek el,HC-n ugye nincs killcam,rögtön respawn,akkor a kövi élettel fejezte be az animációt.
    Inkább optimalizálás kéne,de inkább win.Ha játék előtt böngészek,sok tabbal ugye,akkor marha sokat tölt a böngészőt bezárva is a gém,zabálja a ramot.Igaz ott van NV-n a jó kis Asus GPU Tweak II,abban van game booster gomb,ami kipakolja a sok felesleges processzt(szűrhető,mit ne,mert bezárja pl.a hangkari és egérkezelő felületet is),azzal mintha szűz indítás,csak a Steammal lenne+defragmentálja is a memót.Azért gáz,hogy 8 giga kevés,ha már előtte mást is használtam,2-3 mapig akkor vacakol a betöltés,a HQ is,mire magától kiszemetel.DE kopogjam le,amúgy durva,hogy a jó kis 775ös Xeonommal High+ dolgokkal is atomstabil 61fps kezdéstől az fps,tök szép,és semmibe nem zuhan bele.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák