Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz SH4D0W2011 #1937 üzenetére

    Jaja,az 55öt még végig kell tolni.

    Büdös életbe se leszek annyi,2 nap alatt csak 35 szint :((( Korábbi részekbe azért belement 10 óra dupla xp-vel 1 prestige...Mondjuk qwasokat kihagytam a vidkari+édesanyám halála miatt :( ,pedig előrendeltem...se a kedvem,se a betához képest a végleges működése nem volt túl jó.
    Hány prestige lehet?Mondjuk kicsit fura nekem,hogy már vannak fegyók kimaxolva,meg division prestige,de még csak 35...
    Sajna annyiból elqrták,hogy a DOM nem hoz valami sok XP-t,de HC-ban nincs a többi jobb,de esküszöm egy tökugyanolyan TDM-ért többet kapok,de szerintem a DM-ért is,pedig foglalok...
    Sajna mondjuk ebben a részben túl nyitottak a pontok,elég nehéz foglalni,mert egyedül lassú(2 ember viszont duplázza,de inkább TDM megy,egyedül kerülgetek be...),rálátnak az emberre+kigránátozzák a p...ba.Nem is éri meg,csak leöletem magam.Remélem balanszolnak az objektíva pontokon,mert plusz 2-3 kill többet ér,mint az összehozható foglalás,és még fel se b..sz a sok dilettáns killvadász.Plusz itt szerókhoz képest a kempért se jár bünti,cod4-et tologattam előtte,míg ez kijött,hát a legtöbb szerón 5mp után kempvédelem,leszedi az életet,pisztolyra vált,kitesz a minimapra...na ott durva volt :W Itt azért egy sikeres foglalás után van mód megvárni az első hullámot a ponton/foglalás előtt kifigyelni és kiszedni a védőket,snipereket.
    A robbanós shoti és az LMG kitalálóját viszont megb..nám HC-n.A robbanó shoti vakít és öl 20m-ről,az LMG meg csak simán elég 30 killre/tár,és még csak nem is szór,meg futnak vele mint a nyulak.Sniper HC-n nem gáz,fejre 1 golyó másból is,és testre is 2,ha nem is az első,a második találat kiiktatja,nincs visszagyógyulás.

    Normálon a KC viszont tényleg jó,régen az is volt HC-n is.Nomeg ilyen töltési időkkel jó,hogy teamkillnél is csak 3 után 20mp kényszerpihi jár max,nem kidob,humánus.Nem úgy,mint amikor régebbiekben egy kör eleji elkúrt granyós duplakill után a 10+ streak közben,nem ellőtt überjutalmakkal kúr ki bónusz nélkül,mert egy barom jöttment befut a tűzharcba,mert csak hétvégi HC-s... :W Ez most fasza.Igaz eddig büntim is ha 3x volt...de pl.az AW-ban anyáztam,mert persze mindenki ezerrel repült be a granyós pontra,a pályán át lehetett menni pár mp alatt.
    Granyóra azért kicsit jobban figyeltek volna,hogy körösebb a pályaalak a cod4-nél,sokkal könnyebb szinte spawnról kigranyózni a B foglalót,hiába lövöm le,respawnol,párat lép,és már szedhet is ki a pontról,simán tud az ellen menteni :( Csak be kell tanulni,mitmerre,pár spot már megy.OK,pont,de így méginkább állóháború a nyitott pontokkal.Plusz A-ról visszaérni a C-re,ha foglalnák,túl hosszú az egyedüli foglalási idő.Szop az objektívás egyedül.Sokan meg kempelnek,potyakilleznek inkább,nem érdekli őket,hogy szopi a kör,a ponttól 10méterre killelget inkább...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák