Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz soo277 #2903 üzenetére

    de ha az MW2 tetszik, akkor miért akarod megvenni a Vanguardot? :F
    Ha választani kell akkor most már az MW2-t logikusabb megvenni, mert a Vanguardban már az utolsó szezon végén járunk. Szóval a BP farmolásnak már nincs értelme. Esetleg külön skint venni, vagy csak fegyver farmolásnak még jó.

    Egyébként szerintem nézzetek a multiról videokat, és azokból megállapítható, hogy érdemes-e megvenni, és azok alapján ahogy érzitek...de az sosem jó, ha mások véleményére vártok, hogy neki tetszett-e, és szerinte érdemes-e megvenni, mert ha emiatt megveszed, és nem fog tetszeni, akkor mi lesz? Mindenről saját véleményt kell kialakítani a látottak alapján.
    Az előző hozzászólásomban leírtam a lényeget, hogy erre a kérdésre ahányan válaszolnának annyiféle véleményt olvashatnátok. Olyan ez mint a zenei stílus, vagy film, mindenkinek más tetszik.
    Szóval szerintem érdemes megvenni, mert CW óta, azaz 1 éve elég jól elvagyok vele. Hang jó, grafika nagyon jó. Hangulatos, és taktikailag jól kiismerhető pályák. Folyamatosan van benne Ship Haus 24/7 gyorsabb farmolási lehetőségnek. Nem tökéletes, de szórakoztató, és COD-os kikapcsolódásnak számomra megfelel. Addig ezzel meccselek, amíg nem jelenik meg az MW2. Megvárom a végleges, teljes verziót. Az eddig látottak alapján kikapcsolódásnak jó lesz, de szintén nem tökéletes, mint ahogy a Vanguard sem.

    Jelentek meg cikkek, és nyilatkozatok, hogy a Vanguard nem lett eléggé népszerű, de ez azokat úgysem befolyásolja, akiknek tetszik, és játszanak vele. Én is elolvastam, megvontam a vállam, majd folytattam a HC Ship Haust. :DDD Ha nekem tetszik valami, akkor kit érdekel, hogy kinek mi a véleménye, vagy mit írnak róla. Úgyis játszani fogok vele, és nem tud befolyásolni semmi, főleg nem mások szubjektív véleménye.
    Ha pedig valakinek nem tetszik, az az ő baja, az én szórakozásomat nem érinti.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák