Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nLali

    senior tag

    Szevasztok!
    Nem vagyok fanatikus fórumba írogató, de ezt ki kell adjam magamból.
    Volt idő, amikor bármikor megtehettem volna, hogy megvegyek egy eredeti játékot/filmet/zenét, de valahogy nem jött el az a pillanat. Aztán olyan 1.5 éve azt éreztem, hogy nekem már nem kell a játék. Kihúztam int. VGA-val. Most eljött az ősz, hírtelen Codozhatnékom lett.MW1et akartam játszani. ( Mostmár sokminden rovására menne, ha megvennék valamit eredetibe) )Sikerült egy karit szereznem, amivel megy is rendesen és azzal vígasztaltam magam, hogy új karit a használt ára alatt sikerült megvenni bőven, meg hogy ezzel végre a BR is megy. Szal ma van a 24. születésnapom. Lehet, hogy gazdasági megfontolásból, de tegnap csajszi is azt mondta, hogy ennyi volt...Ma egész fasza kedvem volt, mert ahogy osztottam szoroztam és számoltam a zsebem tartalmát óránként, mindig arra jutottam, hogy ha úgyse megyek szülinapozni, meg mostmár eleget spórolgattam.Na, ha már úgyis kipróbáltam az MW2-t, gondoltam ezt most megveszem. Ennyi idősen életem első eredeti lemezét.Lehet, hogy ciki, ez van.Robogóra pattantam és elmentem a paksi tescoba. Úgy rémlett, hogy itt kb elég hamar kint szoktak lenni az új gémek. Az ilyen ismerősebb nevek szinte mindig. Odaértem, már betettem a kosaramba 5 sört, hogy na, mégiscsak f@sza estém lesz. Nem volt a polcon MW2. Megnéztem, a bejárattal szemben se.Nem adom fel.Irány a vevőszolgálat. És akkor ott, elpattant a cérna. Mondtam a csajszinak , hogy mit keresek. Úgytűnt még talán képben is van.Kijött, megnézte tényleg nincs. Tudjátok mit mondott? "Torrent csodákra képes". Hát az ajtóbaszorult k anyukádat. Próbált segíteni, menjek el egy könyvesboltba, ha valami megjelenik, akkor ott tuti meg is van. Hülyeségnek hangzott, de pakson nincs olyan bolt , amibe bemegyek , akkor le tudok akasztani egy játékot a polcról. Persze a könyvesboltba csak film és zene volt.Irány az egyetlen olyan számtekbolt, ami 18:00ig nyitva. Nagyon hozzáértő csajt kérdeztem, hogy van-e. Hát mi játékokat nem árulunk, csak ahhoz olyan videókártyákat...Pfff...Gondoltam. Most szülinap, fórum, 5 sör....Bocs a terjedelemért és a mindenféle hibákért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák