Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Lorenzo és Gyiku!

    Komolyan nem értelek titeket...miről is beszéltek? fel lett véve most 5 ember...folyamatosan tárgyalva van egy esetleges szerverbővités vagy másik szer vagy valami..nemtudni mi lesz.

    De most ti ezt hgy gondoljátok?
    Komolyan érdekelne hogyan is képzelitek az egészet...azért mert a PH frumra vagytk regizve akkor már nektek Klántagnak kell lenni?
    ennyi erővel azthiszem lehetnénk cirka 100.000en is a klánba nem?

    Lrenz neked amugyis mit mondtam...kérdezted lesz-e tgf én azt mondtam egyelőre nem ugyhogy pihenhettek...nemértem mi ez a nagy felháborodás.

    meg milyen kommunikáció van kizárva? szombatonként mikor skan vagyunk direkt Napster TS-t használjuk hogy mindenki beférjen mert a PH TS csak 10 slotos...
    Mindenkivel értelmesen elbeszélünk....nem értelek komolyan....nagyot csalódtam benned ezáltal...

    De azt irjátok le Gyikuval Pliz hogy ezt hogyan is gondljátok mert nem értem...tényleg nem..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák