Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz barnaki #6738 üzenetére

    Akkor játssz a kukacoddal :P - vicc volt :R

    Ezek a játékmódok 1v1-be viccesek :U

    jegenye77

    Az akimbózásra visszatérve közelről megértem, hogy erős, de sajnos 100 méterről is ledarálja az embert. Persze van rá megoldás, jól el kell az ellent picsázni azt elhúz a francba, majd megpróbálom kezelni.

    Ugyan már ne forgasd ki a szavaimat. Semmi probléma nincs a többi fegyverrel, csak ezzel a majomparádé akimbóval. Kíváncsi lennék, hogy mennyien használnák, ha legyengítenék. Ööööö várjál ez egy nagyon nagy kérdés szét is esik a fejem a gondolkodástól... szerintem semennyien ;]
    De tudod mit igazad van, játsszon az isten barma azzal a béna fegyverrel, mert azzal tud csak killt szerezni. Persze az, hogy védje a pontokat vagy foglaljon az teljesen érdektelen számára, mert így nő neki az e péniszkéje, és éjszaka lefekvés előtt, amikor anyukája behozza a kakaót és egy nyálas puszit nyom a homlokára, nyugodt szívvel elszenderedik és az álom mezején virágok közt ugrálva a picike kukiját markolgatva azt hiszi, hogy egy akimbó van a kezében, és amikor felébred megint elszomorodik, és alig várja, hogy legalább a kis virtuális világában újra megnőjön neki... ;)

    puhos363

    És te milyen jogon vonod kérdőre, hogy kit miért dob ki? Amikor ő a host az ő gépe adja a szervert ennyi, hadd döntse már el, hogy kit vág ki a saját gépéről. Ha nem lenne ez a host utáni fps laggom én is dobálnám ki az akimbós majmokat. Miért? Mert a méh nem darázs...

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák