Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Mercutio_ #87266 üzenetére

    Hát ez sajnálatos... Nálunk nagyon udvariasak és csendesek voltak. A munkájukat végezték és annyi. Lehet éppen másik műszakot fogtatok ki... :(

    Mi nemrég értünk haza a Dunacorsoból. A Dunára és Sándora palotára néző kilátás nagyon emeli a hangulatot. A belső tér is szép volt. A pincérek előzékenyek és kedvesek voltak. Az ételekkel viszont annyira nem voltunk megelégedve. A mennyiséggel nem volt probléma. Mindketten mást ételeket kóstoltunk meg, de mindegyikbe bele lehetett kötni. Még nekem is sikerült pedig én elnézőbb vagyok.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Másik téma:
    Telenortól rendeltem egy SIM-et. 0Ft-ért házhoz hozzák. Szuper. Kibontom a borítékot erre látom, hogy a szerencsétlenek olyat küldtek, amiből max micro sim törhető ki, nano nincs perforálva. Felhívom őket tegnap, hogy nekem nano kéne, de nem szeretnék ügyfélszolgálatra bemenni emiatt. Kicsit nehezen de megegyezünk az ügyintézővel, hogy küldenek ma egy nano sim-et. Ma hozza a postás a borítékot, és találjátok ki milyen volt benne?! Az nyert aki szerint ismét micro sim-ig törhető példányt küldtek... Szóval most holnap bemegyek és kicseréltetem nano-ra. A poén, hogy a rögzített beszélgetésben vagy 16-szor hangzik el, hogy ilyen kártyát kérek és fogok kapni...elvileg. :U

    Igen, tudom, hogy körbevághatnám késsel, ollóval, lézersugáral...de nincs kedvem szórakozni vele. Adják ide gyárilag úgy ahogy akarom...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • MurdR

    veterán

    válasz Mercutio_ #87266 üzenetére

    Ha láttál akkor valószíneg 3m-re mehettél el mellettem. És nem álltál meg egy pacsira? :((

    Téligumi: akkor jövőhéten beszerzem és felpattintom :K

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Új hozzászólás Aktív témák