Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz MurdR #42649 üzenetére

    Jól mondja a bolhafészek :K
    Annyi, hogy mATX lapot keresnék és valami kisebb pofás házat, ha picit is számít az esztétikum.

    Tim82: Hajjajj, tőled ilyet, hogy TL? Ha nem titok, nálad ez mit takar? (én mondtam, hogy kemény lesz az idei tavasz!)

    Winter_hun: Attól függ mire és mennyi fény mellett akarod használni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz MurdR #42649 üzenetére

    uram ön konkrét :D

    jó lenne egy kicsit átlátni a jelenlegi hardverpiacot, hol tartunk most foglalatokban, mi jár le, mi az aktuális mi a jövő, hogy állunk a herzekkel, magokkal, threadekkel, apukkal igpkkel, form factorokkal.

    nincs időm órákat olvasni róla, kisgyerek mellett impossibru, de ez így kényelmetlen, hogy minden paraméter lóg a levegőben és nem tudom feltenni egy koordinátarendszerre.

    régen tudtam, hogy ok, akkor athlon2 x2 250, akkor az 2 mag, 3 ghz, elvagyok vele faszán, 5670 kb konzol szintű grafhoz jó lesz, együtt kb. egyensúlyban vannak a procival, a lap asrock feltörekvő korrekt márka am3 jó, mert ideoda kompatibilis, kurrens, lehet felfelé lépni ha kell, 2 memslot kevés de elég, microATX formátum belemegy a stock 10 éves fehér toronyba is az alap rögzítési pontokon. szóval képbe tudtam helyezni mit veszek.

    jó lenne valami aktuális hardverek for dummies, hogy akkor mivel hol tartunk, mert bármit nézek el tudom olvasni de nem értem. van valami ilyen írás?

    lap lesz, proc lesz, mem lesz, hdd nem biztos, inkább ssd-ben gondolkodom, tárhely nem lényeges, táp lesz, odd kérdéses, monitor használtan 4:3 pva @ 19" ha kapok. ház van valami ősöreg, jó lesz az, egér meg bill is van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák