Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #71958 üzenetére

    Plázaterep. ;]

    iszilard: ha rajtam múlna, 5 perc alatt már fent is lennél. 6 évig voltam kollégista, tudom, miről beszélek. ;]

    Saint_:nem, csak látogató. Az eszköztár eltérhet, de a cél ugyanaz. :D
    Visszatérve a te témádhoz: lehet jog szerint igazad és kivívhatod a szomszédaid ellenszenvét, ráadásul egyszerre is.
    Nálunk bő 3 éve volt bejárati ajtócsere, és hát a pusztulat lépcsőház dizájnjából nemigen lógott ki a látszó PUR-hab és levert vakolat... Mi festéskor csak annyit csináltunk, hogy legletteltük és az ajtófélfától kb 20 centire TESA szalaggal lemaszkoltam a falat és 3 sor fehérrel szép egységesre gurítottam a bejárati ajtónk környékét. Nem álltam neki kifesteni a lépcsőház rám eső részét, de mégis nézzen ki úgy, mint amivel foglalkoztak. Szerencsémre fél évre rá a közös képviselő kifestette az egész lépcsőházat, de olyan igénytelen módon, hogy a rácsos fali hirdetőtáblát sem vették le, én meg nem is itt lakó szomszéd falra felcsavart szarjait (virágtartó, őzkoponya) is levettem, hogy mögötte is egységes legyen.
    Ha a kk azt mondta, csinálhatod, csináld! Engem bosszantana, hogy szarba se veszik a munkám.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák