Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz BandiHUN #1273 üzenetére

    Fegyó láda nincs sok, de némelyik budi ajtajának belső felén vannak fegyverek. Amúgy én nem hajókáztam át, csak meg néztem milyen a játék. Holnap indulunk élesben 2-en talán 3-an.

    Én azért megtaláltam benne a hangulatot eddig, igaz sok videó le lőtt már 1-2 dolgot előre. Az első rész is laposan indult kicsit szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • tome.jr

    addikt

    válasz BandiHUN #1273 üzenetére

    Első benyomásom pont ez volt mint neked. De nem adtam fel :) 11 órát tettem bele, most lvl 17 vagyok. Kb 10. szint után kezd izgalmas lenni, addig valóban olyan semmilyen. Lesznek nagyon brutál map-ok ahol visszajön a nagy nyílt terep.

    Az a véleményem, hogy az első pár óra unalmas gameplay-t leszámítva iszonyat durva lett a játék. :C

    És a physx valami iszonyat odab@sz a látványnak :C

    Zolás: Dust se tetszett? Tundra Express is iszonyat durván néz ki.

    [ Szerkesztve ]

  • Zolás

    addikt

    válasz BandiHUN #1273 üzenetére

    Én lvl16 vagyok, és eddig sehol se találtam meg az alap hangulatát. Sőt, most egy résznél abba is hagytam, mert nem lehet továbbmenni. Egyszerűen elfogyott a lőszer egy bossfightnál. Min 2 ember kell, anélkül nem megy. Nincs nagy szintkülönbség, simán menne, ha nem fogynák ki.
    A mellékküldik ötlettelenek. Oda-vissza rohangálok a pályán, gyalog, csak hogy legyen benne óra. Visszamentem oda, ahonnan most jöttél el a hajóval, ugyanazok a szintű ellenfelek vannak ott még mindig. Tehát nem fejlődnek veled. A zene ami adta a BL hangulatát, itt nincs meg. Nagyon szép, el lehet vele játszani sokat, de hogy 100% hogy nem kezdem előlről, az biztos. Már azt is megbántam, hogy Zeroval kezdtem, amennyire jól néz ki a videókban, annyira használhatatlan. Moredcait adnák, még lenne benne élmény, azt nagyon csíptem.
    A fegyókra adott badass pontokat se értem teljesen, a régi rendszer jobb volt. A fejlesztést csak iridiumért marhaságot meg teljesen kivenném.
    Saját meglátásom szerint, túl sokat akartak újítani, túl sok extrát akartak belevinni. Ja és szeretném látni a bazillionsok fegyót, mert eddig összesen ha találtam annyit, amennyit összeszedek BL első részén. Csak az első nagy mapon több fegyót szedek össze, mint itt lvl16ig. És ami kevés is van, az is szemét.

    Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Új hozzászólás Aktív témák