Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz Midway #2068 üzenetére

    Köszönöm szépen a bemutatót! :) :R
    Nemrég adta meg magát a Jabra Classic fülesem, nekem tökéletesen megfelelt 4-5 évig.
    A mostani Jabra fülesekről nem sok jót olvastam ebben az árban (8-10ezer Ft)
    A topikban nézeleődve a hasonló tudású fülesek (pl. Sennheiser - 35 ezer)nekem már nem érnének annyit.
    Éppen érdeklődni akartam amikor rátaláltam a headsetről szóló leírásodra. :)
    Június 6-án rendeltem aliról a New Bee shopból, ma hozta ki a futár.
    Rendeléskor 15 napos szállítást írtak, ez bőven benne volt. :)
    Fel is volt töltve, mint párosítás után kiderült.
    Mindkét fülkampó puha, a második mellé volt csomagolva három gumiharang.
    A rajta lévő gumiharangot használom, eddig passzos a mérete.
    Nekem kényelmes, eddig zenét hallgattam rajta tesztként, célnak megfelel.
    Két kattra újrahívra az utolsó számot; ha csak simán megnyomom akkor semmi, de majd megszokom (a Jabra bemondta, hogy connected).

    "Ha nem észleli a telefont (hatósugáron kívül) egy idő után kikapcsol ami rendben lenne ,de visszatérve nem éled újra és nem kapcsolódik vissza. Konkrétan ki-be kell kapcsolni ,hogy újra csatlakozzon."

    Ezt majd szokni kell, mert a Jabra is újracsatlakozott ha kikerült a hatósugárból.

    Eddig jók az első benyomásaim; és tetszik a cipzáras-karabineres keményebb tok is, benne a többi cuccal.

    Még annyi, hogy sokkal gyorsabban kapcsolódik, mint a Jabra Classic. Bekapcsolom telefonon a Bluetooth-ot, utána a headsetet, és már hallom is connected.
    A Jabra ebből a szempontból háklisabb volt, és tovább tartott a kapcsolódás.
    Nekem 8589 Ft-ért jött a headset, most leárazták 7865 Ft-ra a New Bee Store-ban. :)

    [ Szerkesztve ]

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák