Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    Van egy 2,5 éves Plantronics Explorer 500-asom, ami random lecsatlakozik a telefonról. Van, hogy órákig semmi baja, de van, hogy amint összekapcsolódok a mobillal (Samsung Galaxy S9), pár másodperc alatt már le is szakad róla. Előfordult már, hogy beszélgetés közben szakadt le. Pár hónapja kezdte, hogy a hívást amikor fel akartam venni vele, akkor mondta be, hogy "bekapcsol, és kapcsolódik a telefonhoz".
    Akik ilyet használnak, tapasztaltak hasonlót? Először a telefonra gyanakodtam, mert néha ki-kihagy bluetooth lejátszás közben (bluetooth hangfalon használva), de arról soha sem kapcsolódik le...

    Persze a 2 év gari már lejárt, de ha van valakinek egy számlája 2 éven beüli vásárlásról, megköszönném, ha kisegítene.

    Próbáltam szoftvert frissíteni, de az androidos Plantronics HUB érdemben semmit sem tud kezdeni a fülessel (akkuidőt kiírja, de semmi több), a Windows-os pedig nem is látja.

    Minden megoldás érdekel, köszi a segítséget előre is!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák